نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیرعامل آبفای گیلان در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفای شفت : توصیه اکید به خدمتگزاری مردم و همکاری با مسئولین شهرستان

طی حکمی از سوی مدیرعامل آبفای گیلان بهزاد نوربخش بعنوان مدیر امور آبفای شفت انتخاب و از خدمات فراز فرخ فر مدیر سابق این شهرستان قدردانی شد.

سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفای شفت با تأکید بر خدمتگزاری مناسب تصریح کرد: توصیه اکید به مدیران، توجه به خدمتگزاری مردم با همکاری مسئولین شهرستان است و باید خدمات مناسب و مطلوب ارائه نمائیم.

مدیرعامل آبفای گیلان در ادامه فرخ فر را از مدیران زحمتکش، جوان و خوش آتیه دانست و افزود: مطالعات فاضلاب شهر شفت ، مطالعات فنی و زیست محیطی و پیوست سلامت با پیگیری این مدیر جوان انجام شد و همچنین اجرای خط انتقال شبکه توزیع آب شهرستان نیز با پیگیری وی و همکاری فرمانداری بوده است.

سپس محسنی فرماندار شهرستان شفت با تأکید بر اینکه مدیران باید کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع را در دستور کار داشته باشند افزود: پاسخگویی مناسب بسیاری از مشکلات را کاهش خواهد داد و توجه به مطالبات مردم مورد تأکید است.

وی با بیان اینکه هدف، ارتقاء کمیت و کیفیت آب شهرستان شفت است اظهار داشت: مدیران باید در حوزه اجرا، برنامه محور باشند و با توجه به نیاز شهرستان، هدف گذاری داشته باشند و اهداف در کمیته برنامه ریزی فرمانداری جهت تأمین بودجه دیده خواهد شد.

در پایان از خدمات فراز فرخ فر تقدیر شد و بهزاد نوربخش بعنوان مدیر امور آبفای شفت معرفی شد.

گفتنی است بهزاد نوربخش با 25 سال سابقه خدمت، پیش از این 14 سال رئیس اداره آبفای پره سر بوده است.

 

 

 


١٢:١٢ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧ شناسه خبر : ١٩٧ تعداد نمایش : 603