نسخه چاپي ارسال به دوست


بازدید مسئولین آبفای قزوین از مرکز ارتباطات مردمی 122 آبفای گیلان

بازدید مسئولین آبفای قزوین از مرکز ارتباطات مردمی 122 آبفای گیلان

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، رئیس مرکز ارتباطات مردمی (122) این شرکت از بازديد معاون خدمات مشترکين و درآمد، مدیر دفتر آمار و فناوری اطلاعات، مدیر مرکز 122، مدیر امور آبفای قزوين، مدیران امور مشترکين آب و فاضلاب قزوين و البرز و همچنين کارشناس مسئول امور مشترکين قزوين از مرکز ارتباطات مردمی 122 شرکت آب و فاضلاب استان گيلان خبر داد.

حمیدرضا ناطقی رئیس مرکز ارتباطات مردمی 122 آبفای گیلان با اعلام این خبر افزود: در نشست مسئولین آبفای قزوین با اعضاء کارگروه 122 آبفای گیلان که درمحل استقرار مرکز 122برگزار شد، روند کار در دو بخش امداد و حوادث و ارائه خدمات غیرحضوری که بصورت شبانه روزی ارائه می گردد از ابتدای ورود تماس مردمی به مرکز 122تا اعلام نتیجه، تشریح شد.

ناطقی استفاده از نرم افزارهای به روز شده و خدمات پشتیبانی برخط را یکی از مهمترین اقدامات کارگروه 122 برای  ارائه خدمات پایدار به مشترکين در سطح استان اعلام کرد و گفت: خدماتی همچون امداد و حوادث در بخش های آب و  فاضلاب، کیفیت، فروش انشعاب آب و فاضلاب بصورت تلفنی، دريافت صورتحساب دوره ای و کنتورِ دربِ بسته، پرداخت تلفنی قبوض، دريافت انتقادات و پیشنهادات و همچنين شکایات، پاسخ به سوالات قبوض و موارد مشابه در مرکز ارتباطات مردمی 122 بصورت تلفنی به مشترکين در سطح استان گيلان ارائه می گردد.

وی همچنين افزود: 6 خدمت پس از فروش شامل، تغییر نام، تغییر واحد، تغییر کاربری، تغییر ظرفيت، تغییر قطر و استعلام محضری برای ارائه خدمات غیرحضوری تا پایان سال 98 در دستور کار مرکز 122 قرار دارد که با هماهنگی دفتر آمار و فناوری اطلاعات و همچنين معاونت خدمات مشترکين و درآمد تحقق خواهد یافت.

در ادامه مهندس لامعی معاون خدمات مشترکين و درآمد آب و فاضلاب قزوين با اشاره به بازديدهای متعدد در سطح شرکت های آب و فاضلاب در کشور یادآور شد: آنچه مشهود است، همدلی و همکاری اعضاء کارگروه 122 شرکت آب و فاضلاب استان گیلان موجب شده تا ارائه خدمات غیرحضوری در اين شرکت بسیار آسانتر صورت پذیرد.

وی در ادامه افزود: دستاورد تيم ما از این بازدید حاکی از آن است که استفاده از روش های ساده و نرم افزار برای ارائه خدمات به صورت سهل و آسان به مردم در مرکز 122 آبفای گيلان می تواند بصورت پایلوت در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه روند کار به صورت اجرایی با نرم افزارهای مرکز 122 به بازديدکنندگان ارائه شد.

گفتنی است تعداد تماس های متصل شده به کارشناسان پاسخگو مرکز 122 در شش ماهه اول سال جاری 48592 مورد و متوسط تعداد اين تماس ها در روز 270 مورد بوده است و همچنين تعداد تماس های متصل به کارشناسان پاسخگو و منوهای خودکار در شهریور ماه 25666 مورد و متوسط تعداد تماس های روزانه در شهریور ماه برای دریافت خدمات از این مرکز 827 تماس بوده است.

 

 

 


١٥:٢٨ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ شناسه خبر : ٥١٨ تعداد نمایش : 1098