نسخه چاپي ارسال به دوست


دوازدهمين دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان وزارت نیرو در استان گیلان آغاز شد

دوازدهمين دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان وزارت نیرو در استان گیلان آغاز شد

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، دوازدهمين دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان وزارت نیرو به میزبانی شرکت توزیع برق استان گيلان در مجتمع آهوان چابکسرآغاز شد.

در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات 31 تیم در قالب شرکت های آب و فاضلاب، برق منطقه ای و توزیع برق و همچنين حوزه های ستادی وزارت نیرو و مدیریت منابع آب ایران و تعدای از تيم ها در قالب تیم هیات ورزش صنعت آب و برق حضور داشتند.

مهندس حسینی رئیس هیات ورزش صنعت آب و برق گيلان و مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان گیلان گفت: آنچه که امروزه جامعه انسانی را هر روز مورد تهدید قرار می دهد بی تحرکی و سستی حاصل از تکنولوژی های پیشرفته است، خداوند بدن انسان را به نحوی آفریده که بواسطه آن بتواند راه برود، فعالیت کند، کار کند، در حالیکه شاید به جرات بتوان گفت در دنیای امروز بسیاری از بیماری های ساختاری و اسکلتی به واسطه بی تحرکی و  عدم ورزش در انسانها پدیدار گشته است.

رئیس هیأت مدیره شرکت آب  وفاضلاب استان گیلان در ادامه تصریح کرد: امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی از مردم صرفا به خاطر سلامتی جسم و تن ورزش می کنند.

مدیر عامل آبفای گیلان ضمن ابراز خرسندی از تعامل به وجود آمده بین تمامی مدیران عامل و دبیران هیات های ورزش صنعت آب و برق گيلان که در سه سال گذشته با وجود تمامی مشکلات در حوزه صنعت آب و برق، توفیق برگزاری جشنواره های ورزشی را با هدف ایجاد شور و نشاط در مجموعه کارکنان وزارت نیرو را میسور کرده اند گفت: در کنار خدمات رسانی بی وقفه به مردم شریف استان گيلان، مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق گيلان با تمامی توان از همگانی شدن ورزش در بین همکاران حمایت می کنند و برای اعزام کارکنان به مسابقات وزارت نیرو نهايت تلاش خود را انجام می دهند.

 

 


١٣:٤٧ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨ شناسه خبر : ٥٧١ تعداد نمایش : 189