نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیرعامل آبفای گیلان : به مشترکین کم مصرف در تابستان پاداش تعلق می گیرد

مدیرعامل آبفای گیلان : به مشترکین کم مصرف در تابستان پاداش تعلق می گیرد

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیرعامل این شرکت در گفتگو با خبرمرکز گیلان از پاداش مشترکین کم مصرف در پایان شهریور سالجاری خبر داد.

سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان در پاسخ به سوال خبرنگار سیمای مرکز گیلان مبنی بر صحت افزایش تعرفه های آب بها گفت: یکی از دغدغه های مشترک آن است که تعرفه آب بها افزایش پیدا کرده یا خیر؟در پاسخ به این دغدغه باید گفت به صورت طبیعی در سال ۱۳۹۸ تعرفه ها هفت درصد افزایش یافته که از ابتدای امسال نیز اعمال شده، امادر خصوص مدیریت مصرف بخشنامه ای ابلاغ شده که دو حالت در نظر گرفته شده است.

وی در مورد برنامه های تشویقی و بازدارنده در بخشنامه مذکور گفت: اگر مشترکین نسبت به سقف تعیین شده در مقایسه با عملکرد سال گذشته، کمتر مصرف کنند، مقداری به عنوان پاداش کم مصرف کردن آب در پایان شهریور ماه به حسابشان منظور خواهد شد، همچنین مشترکینی که از این مقدار بیشتر مصرف کنند شامل افزایش ۱۶ درصدی آب بها خواهند شد.

مدیرعامل آبفای گیلان همچنین در مورد پروژه های هفته دولت گفت: در هفته دولت سال ۱۳۹۸ شرکت آب و فاضلاب گیلان با ۳۳ پروژه در قالب خطوط انتقال، رینگ دور شهر، حفر و تجهیز چاه و اصلاح و توسعه شبکه های آب آشامیدنی که تقدیم مردم عزیز استان خواهد شد.

حسینی ارزش ریالی پروژه های هفته دولت جمهوری اسلامی ایران در بخش آب  وفاضلاب شهری گیلان را ۲۲۶ میلیارد ریال اعلام کردو اظهار امیدواری کرد منافع حاصل از اجرای این پروژه ها متوجه مردم عزیز و محترم استان گیلان شود.

 

 

 


١٣:٤٢ - چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨ شناسه خبر : ٤٤٨ تعداد نمایش : 708