19 تیر
تودیع و معارفه مدیر امور آبفای لاهیجان انجام شد

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، طی حکمی از سوی مدیرعامل این شرکت مدیر امور آبفای لاهیجان منصوب شد.

8 خرداد
همکار آبفای گیلان رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیرعامل صنعت آب و برق گیلان شد

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، عبدالمحمد مهجوری مدیر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیراین مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب وبرق گیلان شد.

23 بهمن
مدیرعامل آبفای گیلان در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفای شفت : توصیه اکید به خدمتگزاری مردم و همکاری با مسئولین شهرستان

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مراسم تودیع و معارفه مدیر امور آبفای شفت در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

بیشتر
26 تیر
نگاهی به یک سامانه تلفنی موفق در گیلان؛ ۱۲۲ سامانه‌ی شبانه‌روزی آب و فاضلاب برای ارائه خدمات به شهروندان

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، عملکرد سامانه شبانه روزی آب و فاضلاب برای ارائه خدمات به شهروندان از سوی رئیس مرکز 122 آبفای گیلان تشریح شد.

بیشتر
20 مرداد
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت سبز

به گزارش دفتر روابط عمومی و اموزش همگانی آبفای گیلان کارگاه آموزشی مدیریت سبز با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی، سازمان پسماند شهرداری ها، در سالن سازمان محیط زیست استان گیلان برگزار شد.

6 مرداد
با مشارکت کمیته انسجام بخشی امور زنان و خانواده صنعت آب و برق گیلان برگزار شد: کارگاه آموزشی با عنوان نقش زن در خانواده و امنیت نسل آینده

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان، با مشارکت کمیته انسجام بخشی امور زنان و خانواده صنعت آب و برق گیلان، کارگاه آموزشی با عنوان نقش زن در خانواده و امنیت نسل آینده با حضور دکتر رحمانی از اساتید برجسته و مدرس دانشگاه برگزار شد.

23 تیر
یک دوره آموزش برخورد با مقوله خشم و راه های کنترل آن در محیط های اداری در آبفای لنگرود برگزارشد

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر آبفای لنگرود از برگزاری یک دوره آموزش آشنایی با مقوله خشم و راههاي كنترل آن در محيط هاي اداري و همچنين پيشگيري از مقوله اعتياد در اداره آبفای این شهر خبر داد.

1 مرداد
اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان

اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان

23 تیر
پاسخگویی مدیر امور آبفای رشت درخصوص علت کدورت آب در برخی نقاط این شهر

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر امور آبفای شهرستان رشت طی مصاحبه ای با خبر نگار این حوزه ، علت کدورت آب در برخی نقاط شهر رشت را تشریح کرد.

26 دی
اطلاعیه فوری: ضرورت پوشش کنتور با پارچه کنفی جهت جلوگیری از یخ زدگی و بروز حادثه ناشی از ترکیدگی کنتور

با توجه به شروع سرما و کاهش شدید دما ، جهت جلوگیری از یخ زدگی کنتور آب و بروز حادثه ناشی از ترکیدگی کنتور، نسبت به پوشش آن با پارچه های کنفی اقدام فرمائید.

بیشتر